Kryefjala Logo

SKUALIFIKOHET Ermiona Lekbello nga BB VIP

9 muaj më parë

Mëngjesi i sotëm nisi me zarf të zi në shtëpi.
Luizi ka detyrën ta lexojë atë për banorët e mbledhur në sallon kureshtar se çfarë ka ndodhur.

Zarfi shpjegon se vëllai i madh ka dhënë mbrëmë ultimatumin e fundit për thyerjen e rregullores së formatit ku nuk lejohet cënimi i integritetit i askujt.
Dhuna verbale e përdorur mbrëmë në formë të përsëritur nga Ermiona përbën një shkelje të rëndë të rregullave ndaj edhe për këtë arsye skualifikohet nga loja e Big Brother Vip Albania.

Kujtojmë se mbrëmë nata ka qënë e gjatë për banorët pasi Ermiona pati një shpërthim kundrejt Oltës,Maestros,Deas dhe Kiarës duke e quajtur të padrejtë reagimin e tyre ndaj Luizit.
Ajo u kthye në fenomen për publikun,i cili me siguri nuk do e presë mirë këtë vendim nga produksioni.
Ndiqni videon:

Të ngjashme