Kryefjala Logo

Skandaloze! Klodian Duro bën deklaratën e fortë: Kur rraha gruan, e di si më dukeni ju!

21 Janar, 2024 | 2:04 pm

Pas përfundimit të ‘Primet’ banorët janë mbledhur të gjithë në darkë ku nuk mungoi as alkooli.

Si duket Klodian Duro nuk e ka mbajtur dot pijen duke shpërthyer në kërcënime dhe duke treguar dhe arsen pse dhunonte partneren.

“Ruhuni nga unë se kur kam rrahur gruan a e di si më dukeni ju. E rraha se më mbante gocën e kupton? Po i futa dhe një gotë raki.”-janë disa nga fjalët e thëna nga Klodian Duro nën efiktin e alkoolit.

Gjykata e Tiranës e ka dënuar me 4 muaj burg ish-lojtarin e Kombëtares, Klodian Duro rreth 4 vite më parë.

Ish-futbollisti u dënua për përndjekje ndaj ish-bashkëshortes, ndërsa u denoncua nga kjo e fundit pasi tentoi të hynte me forcë në shtëpinë e saj.

Duro ishte divorcuar me partneren përpara disa kohësh, për shkak të mosmarrëveshjeve, ndërsa ajo kishte marrë urdhër-mbrojtjeje.

Të ngjashme