Kryefjala Logo

Sindi u kerkon Mevlanit, Anes dhe Melises te largohen nga muzika: Jeni te tmerrshem!

10 Qershor, 2021 | 7:18 pm

Sindi e Perputhen ka qene e ftuar tek Abc e Pasdites me Ermal Pecin. Gjatë intervistës u ndalën tek konkurrentët e tjerë, e në veçanti tek ata që kanë bërë edhe këngë. Fenomen për të cilin Ermali e pyet Sindin se si e ka parë dhe se reagimi që ka bërë në rrjetet sociale ishte pikërisht për Anën.

“Muzika është një profesion shumë I vështirë dhe ti nuk mund të zgjohesh një ditë dhe të thuash unë jam këngëtare. Jam shumë e sigurt që këta personazhe nëse nuk do kishin qenë në Përputhen nuk do kishin marë asnjë mijë klikime”.

Ermali e pyet se mes Melisës, Mevlanit dhe Anës kujt do ti kërkonte të mos këndonte më?

Ajo tha: Të treve. Është e tmerrshme./abcnews.al

Të ngjashme