Sindi e Perputhen prezanton partnerin:Humb ne syte e tij

2 vite më parë

Sindi doli beqare nga Perputhen pasi nuk i eci edhe pse pati pelqime per disa prej djemve si Atdheu apo Murati.

Por pas daljes nga programi duket se ka gjetur dashurine. Ne nje interviste me ndjekesit ne Instagram, dikush e ka pyetur: Si të bëri për vete? Si të flet, si të trajton?

Sindi ka publikuar nje foto me te pa zbuluar fytyren plotesisht dhe shkruan;

Për vete më bëri me shikimin si fillim. Kur bisedojmë duket sikur humb në sytë e mi dhe sikur koha ndalon. Pastaj nuk e di, më jep gjithmonë atë ndjesinë e paqes kur jam me të. Do më duhej gjithë nata ta shpjegoja”.

Të ngjashme