Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Sindi, bukuroshja me e adhuruar e Perputhen

Sindi eshte nje nder vajzat me te ndjekura nga Perputhen. Fillimisht ajo u prezantua me armen e saj me te forte shkollimin dhe inteligjencen, me pas tregoi se dhe nuk kishte patur eksperienca ne jeten e saj.

Keto kane qene disa nga arsyet qe e kane bere Sindin nje nga vajzat me te pelqyera te Perputhen. Sot ne Instagram ajo numeron disa fun page te cilat nuk mungojne ne mbeshtetje te saj.

Sigurisht qe nuk mund te anashkalojme as komentet e panumerta plot sheqer e dashuri per Sindin. Ajo c’ka na beri kurioz te benim nje kontroll ne Instagramin e Sindit jane pikerisht keta komentues qe nuk lodhen se theni fjale te embla per te.

Ec perpara Sindi publiku te do!

Latest Posts

Don't Miss