Sinan Hoxha feston ditëlindjen e djalit, Beniada e ftuar speciale?

6 muaj më parë

Diten e sotme Sinan Hoxha dhe Andrra Destani festojnë ditëlindjen e djalit të tyre Ayan. Ata kanë organizuar një festë të madhe ku kanë qenë të ftuar shumë personazhe të showbizit.

Mes tyre në videot e festës shihet edhe Beniada. Madje vetë ish banorja ka publikuar foto e video me ta.

Rikujtojmë se Beniada rikthehu hitin e Sinan Hoxhës “Parfumi”, i cili kishte shumë vite që nuk dëgjohej e tani më kërkohet sërish në clube.

Të ngjashme