Sic e do tradita! Babai i Sares takon PM

12 muaj më parë

Sara eshte treguar shume e rezervuar ne BB VIP dhe arsyeja ka qene pikerisht familja e saj. Mbremjen e sotme eshte rezervuar nje surprize mjaft e vecante pikerisht per te.

Babai i sai eshte futur ne dhomen e surprizave ku fillimisht eshte takuar me PM dhe Dagz, Sara ka qene shume ne ankth por e ka marre me sportivitet.

Me pas ka takuar Saren te ciles sigurisht si cdo baba shqiptar nuk munguan as keshillat!

Të ngjashme