Si u veshën Vipat tek koncerti i Ricky Martin

2 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur koncerti i Ricky Martin, ku pjesëmarrës kanë qenë shumë personazhe VIP.

Ndonse në koncertet e fundit, personazhet e ndryshem nga showbizi dhe jo vetëm si Çiljeta Xhilaga, Jonida Aliçkolli, Aulona Musta, Elona Duro, Xhesika Berberi, Arjola Demiri, Endrit Mërtiri, Jonida Vokshi, Fjodora Fjora, Reme Lala.

Ndonse ata kanë zgjedhur një look të kuruar por të zakonshëm ku sigurisht në 40 grad e temperaturës në Tiranë janë përpjekur të jenë sa më rehat për të kërcyer e për tu argëtuar.

8063F741 78DD 4690 A028 86E73E95A42C

B334DD52 7FD7 4FCE B7D3 3A404A16CAAB

62AD9AB9 BA6A 42B3 A2D6 2EF0C677F9CD

5F5A8444 26D6 4273 AA8E 67C7F7327636

C573070D F892 49BF B8BD D43D2FD41E0D

7BCB0F62 136B 4D39 80C6 C211A545EA7C

C573070D F892 49BF B8BD D43D2FD41E0D

Të ngjashme