Kryefjala Logo

Si rrallehere revoltohet Beniada!Çfare ndodhi?

7 Mars, 2022 | 12:23 pm

Nje nga kater finalistet e Big Brother Vip Albania,Beniada,eshte nje nga vajzat me te dashura dhe te komentuara te publikut.

Ngjall interes,kuriozitet dhe ben lajm,e ben o Beni ca te bejm tani?

Dicka nuk i ka pelqyer asaj me daljen nga shtepia dhe qenkan lajmet qe shumicen ajo i quan te rreme.

Ka reaguar ne Instagram ku shkruan:

786F340E A5CA 4EFB B9AE 09DED8A6F5AB

 

 

Të ngjashme