Kryefjala Logo

Si rrallëherë Dhurata Dora na prezanton me një mashkull

26 Tetor, 2022 | 9:00 am

Kur flasim për Dhurata Dorën mendja të shkon vetëm tek muzika dhe tek asgjë nga jeta e saj personale.Këngëtarja është përfolur shumë pak për këtë të fundit madje shumë pak lajme kanë qarkulluar ndër vite për të dhe për ndonjë ex-të vetin. Megjithatë këngëtarja dje na ka prezantuar me një nga meshkujt më të rëndësishëm të jetës së saj dhe pikërisht me vëllanë e saj të vogël.

66F95810 337C 480C 9192 0D80D5F1829A

“Vëllai i vogël nuk është më i vogël”, shkruan këngëtarja në postimin e saj të fundit ku vërehet gjithashtu edhe një ngjashmëri shumë e madhe mes saj dhe vëllait të saj.

Sa i takon muzikës ajo po shijon suksesin e “Gajde” dhe Kryefjala.com ka mësuar gjithashtu se në dhjetor këngëtarja do të lançojë edhe një dokumentar mbi gjithë karrierën e saj artistike.

Të ngjashme