Si reagoi Donaldi kur mori dhuratën që i kujton Borën?

6 muaj më parë

Donald Veshaj po shijon famën dhe koncertet nëpër Shqipëri dhe jashtë saj.
I shoqëruar gjithmonë me Romeon,binjakun e tij,duket se i janë futur rrugës së muzikës.

Së fundmi ishte i ftuar në Zvicër dhe jemi të vetëdijshëm se atje ka mijëra shqiptarë të cilët janë ndjekës dhe fansa artistësh të ndryshëm.

Donaldi ka marrë dhuratë nga një fanse një kuti ku bie në sy foto e tij me Borën natën që shkëmbyen puthjen në sytë e publikut brënda shtëpisë së Big Brother Vip

I vënë pak në siklet,Donaldi nuk fsheh lumturinë dhe kënaqësinë e kësaj dhurate duke falenderuar fansen.
Ishte një skenë e ngjashme me dronin që fluturoi brënda shtëpisë në fakt që sado u mundua të mbajë emocionet nuk e fshehu dot lumturinë.

E kuptojmë Donald,e kuptojmë..

Të ngjashme