Si po përjeton Mozzik hyrjen e Getinjos në Big Brother Vip Kosova?!

2 muaj më parë

Getoar Aliu, i njohur nga të gjithë si Getinjo, prej dy ditësh tashmë është bërë pjesë e reality show-t “Big Brother Vip Kosova.”

Ai ishte banori i parë që u fut në shtëpi, i ndjekur më pas nga 14 konkurrentë të tjerë. Përveç fansave reperi ka në mënyrë të padiskutueshme mbështetjen nga vëllai i tij Mozzik. Ky i funditnnuk i ka kursyer postimet për vëllain e tij në rrjetet sociale.

Por nga ana tjetër Mozzik ka treguar përmes një “Instastory” se ende nuk është mësuar me mungesën e Getinjos dhe komunikimit me të.

Që tre herë e ka gjetur veten duke i shkruar në Whatsapp Getit”– shkruan Mozzik në një foto të postuar në Instagram.

Të ngjashme