Pse u habitet? Si PM ka kudo, çunak që bëjnë sikur dashurojne e ja mbathin vrapit!

9 muaj më parë

Mbremjen e djeshme me aq sa na la terezi Fifi ne BB VIP menduam paksa edhe per puthjen e pare te Sares dhe PM. Keshtu qe le te flasim pak per ta.

PM ai cuni qe shpreh hapur pelqimin qe te ve boten para kembeve derisa te kuptoj qe po edhe ti e ke qejf. Sara ne anen tjeter nje vajze e brishte paksa e ndrydhur por e sinqerte e cila e beson, del nga vetja dhe i dhuron ate qe kerkon. E dini pse?

Sepse nuk do ta humbe!

E cfare ben PM? Sapo kupton qe po kjo vajze e ka qejf, mund te kete dicka me kete vajze ai terhiqet dhe thote: nuk dua lidhje me Saren.

Natyrshem lind pyetja: Pse dreqin e puthe? Pse e bere te besoje se ekzistojne ndjenjat?

Por serish nuk cuditemi çunake si PM ka plot i gjejm kudo, te papjekur, te pasigurt, te frikesuar. Ikin sepse edhe pse e kerkojne me ngulm nuk jane gati te krijojne nje marredhenie. Ikin sepse as ata vete nuk e dine cfare duan, ke duan e per me teper as ja kane haberin c’eshte dashuria.

Por mos u habisni, çunake si PM ka plot, ka kudo dhe ne mos Sares dikujt tjeter serish do ti ndodhe.

Piquni cuna se late nam, ose mos kerkoni qiqra ne hell! Kaq kisha…

Të ngjashme