Si perfundim,Kledi Hysa eshte single apo beqar?E verteta e tij del N’Ferme!

8 muaj më parë

Sot N’Ferme me Ervin Kurtin ishte edhe Kledi Hysa,ish banori i shtepise se Big Brother Vip.

Edhe pse u bene kohe nga dalja e tij,njerezit pyesin veten “Ore ishte single apo jo Kledi?”

Ervini shkurt,qarte dhe pak me ndihmen e Mariana Kondit e zbuloi ne pak sekonda ate qe vete banoret ne shtepi dhe ne jashte nuk e morem vesh kurre tamam.

“Mua me nxorren single,se kam marre vesh akoma” u shpreh Kledi por ishte Ervin Kurti ai qe i thote “Nuk te nxorri njeri single me zorr ty,deshe me dal edhe..”

Kaq u desh dhe vet Kledi pohoi se ne fakt nuk eshte single,por ne nje lidhje.Po,po e tha me gojen e tij se eshte i lidhur.

Me modelen gjermane?

Me Sheilen qe i kemi kapur mat ne foto?

Nje gje eshte e sigurt ama,Kledi paska fiksim kacurrelset!

Ate e zbuloni ju duke klikuar linkun!

Të ngjashme