Kryefjala Logo

Si përfundim,a i mori Sabiani lekët nga Iliri?Flet vetë këngëtari

22 Qershor, 2024 | 10:59 am

E kush nuk e kujton “Ti je 100 mijë euroshi im”, kjo shprehje e Ilirit për Sabianin ishte ndër batutat më ikonike nga edicioni i parë i “Big Brother VIP Albania”.

I ftuar në “Top Arena” ka qënë Sabiani i cili është ngacmuar lidhur me batutën e mësipërme teksa moderatorja dhe njëkohësisht ish-banore e “BBV3” Erjola Doçi e ka pyetur Sabianin nëse Iliri ia ka dhënë lekët.

Ishte në mënyrë figurative. Më ka bërë dhuratën që i ka dashur zemra. Aq sa ka mundur”, u përgjigj këngëtari.

Të ngjashme