Si mendoni se shkoi takimi i pare i Olsit me mamin e Eglit?

8 muaj më parë

Nese Olsi na ben gjithmone per te qeshur ka disa tema tek te cilt ai behet shume serioz.

Sic ka lidhjen e tij me Eglin serioze ashtu e ka sigurisht edhe marredhenien me familjen e saj.

Por tani ata njihen shume mire,ne jemi kurioz te dime si ishte takimi i pare,ai i sikletshmi,frika nese do te shkoje mire dhe pershtypja qe do te lesh tek familja e njeriut qe dashuron.

Olsi tregon se ndodhi shume rastesisht,pinte kafe si gjithmone me Eglin dhe kjo e fundit i tha se duhej te levizte per te takuat mamin.Olsi i thote ta therrase aty me ata dhe kaq ishte!

Ai tregon se ajo eshte shume e mire,e sjellshme dhe gatuan shume mire.

Ndiqni link-un me poshte per detaje te tjera rreth temes “Vjehrra” qe duhet thene nuk del kurre nga moda.

Të ngjashme