Si macja me miun! Ndahen serish Melisa dhe Andi?

2 vite më parë

Andi dhe Melisa jane nje nga ciftet e vetem qe i rezistuan marredhenies se tyre. Ka dite qe bejne deklarata te forta dashurie e ka dite qe tregojne se jane zene.

Diten e djeshme Melisa ka publikuar nje shprehje ku thuhet; Edhe kaq lehte u shemb gjithcka perdhe, te desha fort por ti s’me dashurove. Jo, jo mos thuaj po se ti vec fjale e buzeqeshje me dhurove. Une shpirtin bera fli.

Tani eshte e sigurt qe Melisa do nxjerre foto me Andin ku te tregoje sa te lumtur jane. Duket qarte qe ajo po i ben keto postime sapo kupton qe iken nga vemendja e njerezve.

Të ngjashme