Kryefjala Logo

Si kopjoi Donaldi fjalë për fjalë Borën?(Video)

18 Qershor, 2022 | 10:28 am

Nuk do të ishte asgjë e re që edhe dje Donaldi përmendi Borën në emision.
I errësuar nga dashuria apo i etur për klikime vendoseni vetë,por fakti që ajo është kudo në “Më lër të flas” është kthyer në bezdi për shumë ndjekës.

Në puntatën e djeshme,Donaldi bëri një skeç në studion e “Për’puthen ” me Capital T dhe citoi fjalë për fjalë diskutimin që Bora i bëri Erjonit në një kohë shumë delikate për të pasi Donaldi kishte nisur brenda shtëpisë një lidhje me Beatrix Ramosajn.

Gjithashtu edhe Romeo u vu në rolin e Arjan Konomit ku në puntatën e fundit i kërkoi Borës një përqafim duke ironizuar se mos vinte dikush nga ndonjë studio tjetër.

Të ngjashme