Si është marrëdhënia e tij me Fifin?! Flet Granit Xhaka…

3 muaj më parë

Fifi dhe Granit Cana u përfolën për një marrëdhënie dashurie brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.Sot kur ka kaluar më shumë se një vit nga kjo eksperiencë, të gjithë pyesin nëse ata ruajnë të njëjtin raport miqësor.

I ftuar pas shumë kohësh në një intervistë për “Glamour Zone” në Rtv Ora Graniti u shpreh:

“E di per të dashurin e saj, dhe jam përshëndetur me të. Ndërsa unë privatësinë time dua ta mbaj për vete, dhe nuk dua ta bëj publike sepse kam hasur disa vështirësi dhe kam patur disa probleme”, tha Graniti.

Të ngjashme