Kryefjala Logo

Si e komentuan banorët deklaratën e Lindës se ka patur “OnlyFans”?

1 muaj më parë

Linda Halimi ka ditur të jetë sërish në qendër të vëmendjes në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Kosova’. Këtë herë ajo ka treguar se ka patur një llogari në faqe për të rritur, ‘Only Fans’, ku ndër të tjera ka thënë se fitonte të ardhura marramendëse, deri në 10 mijë euro në muaj.

Mirëpo kjo deklaratë nuk është lënë pa u komentuar nga banorët e tjerë në shtëpinë e famshme. Teksa ishin mbledhur në oborrin e shtëpisë, Ylli, Shqipja, Blerando dhe Alba janë shprehur se nuk e kanë ditur që Linda ka pasur “OnlyFans”.

“Edona tregoi se unë nuk e kam ditur që Linda ka pasur “OnlyFans”, se isha kap moti për atë muhabet”, është shprehur Alba.

Të ngjashme