Kryefjala Logo

Si e bindi BBVK Stresin të shkelte mbi betimin e vet?

13 Dhjetor, 2022 | 10:49 am

Stresi është padiskutin një nga banorët më të diskutuar të këtij Big Brother-i Vip Kosova.
Hyrja e tij ishte e papritur dhe surprizuese.
Një tip i lirë si ai vështirë të mendohet i izoluar brenda për një kohë të papërcaktuar

Por,ja që ndodh dhe ata që e bindën janë autorët e BBVK dhe jemi shumë kuriozë të dimë si ja dolën pasi kur Stresi ishte i ftuar në një emision,pyetjes se a do të futej ndonjëherë në Big Brother i përgjigje kështu:

“Është e vetmja gjë që Arkimed Lushaj nuk e bën kurrë!
Kurrën e kurrës!
Nuk futem dot unë kështu,të jem me çdo lloj njeriu aty”
Kurrë mos thuaj kurrë Stresinjoo!
Ndiqni videon tashmë virale në TikTok

Të ngjashme