Kryefjala Logo

Si dy pika uji! Efi publikon foton me mamin dhe ngjajnë kaq shumë

22 Dhjetor, 2023 | 3:17 pm

Efi na prezantoi me mamin e saj në Big Brother VIP teksa ajo i shkoj surprizë. Por një foto e postuar së fundmi na tregon se sa shumë ngjajnë.

 

Efi duket se ka një ngjashmëri të madhe me të ëmën, ku duken si dy pika uji. Ndonse e ka shoqëruar foton me një shkrim: mama!

Së fundmi ajo është përfolur edhe për lidhjen e saj të dashurisë, ku sigurisht ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

 

1EAEFD09 568A 4317 9350 36A97C41CAF3

 

 

Të ngjashme