Si dukeshin dikur tre vajzat më të përfolura të BB Vip Albania 2

6 muaj më parë

Me kalimin e viteve të gjithë njerëzit ndryshojnë në pamjen e tyre. Por së fundmi tre vajzat më të përfolura të showbizit janë Olta Gixhari, Kiara Tito, Efi.

Ndonse sigurisht që vajzat kanë ndryshuar e të gjithë jemi kurioz sesi dukeshin ato dikur. Por duhet të themi se Olta Gixhari ka qenë një yll dhe vazhdon të jetë e tillë.

Për më tepër shihni fotot dhe komentoni ju vetë!

4F0E1CC9 5D03 4709 B7B6 ED18D4C74167

0C36FFFD DC56 48EB B76B CB83A4276D1E

68629DA6 DD06 49A5 AD15 DF293BEEF860

Të ngjashme