Kryefjala Logo

Si dukej para shumë vitesh në video me poza seksi Juliana Nura banorja e BB VIP Kosova

24 Janar, 2023 | 9:10 pm

Juliana Nura është një ndër personazhet më të dalluar në BB VIP, ndonse edhe për format e saj trupore dhe jo vetëm. Por ne nuk e dinim që Juliana ka qenë pjesë e një klipi.

Bëhet fjalë për babo Databuka ft dj Benity, ku Juliana ka qenë figurante kryesore dhe në super formë. Pra ajo duket shumë seksi dhe në një moshë të re.

6833C7BA FBE0 4228 B071 459E114DEDB2

Të ngjashme