Kryefjala Logo

Shumë vite në ekran dhe Alketa Vejsiu tani na prezanton me mamin!

9 Janar, 2024 | 8:39 am

Alketa Vejsiu ka folur me fansat në Instagram dhe shumë kanë qenë kuriozë të dinë për familjen e moderatores pasi është shumë diskrete në zbulimin e portreteve të tyre.Alketës i kanë kërkuar foto me mamanë e saj dhe ajo nuk ka ngurruar ta postojë.

“Mamin s’të kam parë asnjëherë t’i bësh surprizë apo t’a nxjerrë në një foto bashkë! Nëna është e shtrenjtë!”, i ka shkruar dikush.

Alketa i është përgjigjur me një video ku shfaqet krah nënës së saj. Që të dyja dëgjohen duke i thënë fjalë dashurie njëra-tjetrës.

IMG 5913

Të ngjashme