Shumë pranë finales Luizi tregon çfarë do të bëjë me çmimin: Kam pas ëndërr…

5 muaj më parë

Teksa finalja e madhe e Big Brother Vip 2 po afron banorët i kanë shprehur njëri-tjetrit për ëndrrat e tyre, dhe se si mund t’i investojnë lekët, nëse do ishin fitues. Luiz Ejlli i ka treguar Kristit se ka pasur gjithmonë ëndërr të ketë një kopsht fëmijësh.

”Gjithmonë e kam pas ëndërr. Me marrë 4-5 edukatoresh dhe një infermiere, 2 sanitare, 7-8 vetë staf. Kamera gjithandej, se normal është përgjegjësi e madhe. Me drekë, me të tana… e kam pas andërr gjithmonë, se më duket sikur po kontribuoj në rritjen e tyre.”, është shprehur Luizi.

Këngëtari është një nga pretendentët më të mëdhenj për ta fituar këtë edicion të dytë të Big Brother.

Të ngjashme