Kryefjala Logo

Shqipja preket nga Ganiu; Kam vuajtur nga dikush që ka pirë!

12 Dhjetor, 2023 | 11:28 am

Shqipe Hysenaj banorja e spektaklit televiziv “BBVK2”, është shprehur se gjatë përplasjes me Ganiun është ndjerë e ngacmuar seksualisht nga ai.

Gjatë momenteve të përplasjes ajo ka thënë se Ganiu ka qenë i pirë dhe mbrëmjen e së hënës, Shqipja ka prekur një moment nga jeta e saj ku ka vuajtur nga një person alkoolist.

Më parë kam vuajtur nga dikush që ka pas pirë, nuk dua të tregoj historinë dhe s’do e tregoj kurrë”, u shpreh ajo.

Ajo është prekur dhe s’ka dashur të flasë më shumë për këtë moment.

Të ngjashme