Kryefjala Logo

Shpërthen partnerja e Stines: “Këngën çifti simpatik e ka bërë për mua mos dëgjoni përrallat e Vera Grabockës”

2 muaj më parë

Historia e Stines dhe Roza Latit është e mbyllur prej vitesh (që në 2015-n), por u rikthye në vëmendjen e publikut kur ata të dy ishin partnerë në “Dance With Me”. Dyshja kërceu “çiftin simpatik” dhe publiku nisi të flasë sërish për romancën. Pikërisht të njëjtën këngë ka dëgjuar së fundmi Graciela, partnerja e Stines, që shkruan në Tik Tok se ai ia ka dedikuar pikërisht asaj këtë këngë. Në komentet e Tik-Tok Graciela shpërthen jo vetëm ndaj fansave por dhe ndaj regjisores Vera Grabocka. Stine dhe Graciela janë prindër të një vajze me emrin, Estia.

IMG 7606 IMG 7605

Të ngjashme