Shpat Kasapi dhe Selvija zbulojne gjinine e foshnjes qe pritet te vije ne jete!

1 vit më parë

Shpat Kasapi nuk ngurron qe lajmet dhe momentet e tij me te vecanta ti ndaje edhe me ndjekesit e tij.

Kengetarj ka lajmeruar pak kohe me pare nepermjet nje postimi ne Instagram se do te behet baba per here te pare. Ai ka falenderuar bashkeshorten e tij dhe eshte shprehur mjaft i lumtur per kete gje.

Se fundmi Kryefjala.com ka zbuluar se Shpat i dhe Selvija jane ne pritje te nje djali. Duke marre parasysh qe Shpati eshte femije i vetem ky eshte nje lajm mjaft i bukur edhe per prinderit e tij, te cilet do te behen gjysher te nje djali.

Epo urime!

Të ngjashme