Shpat Kasapi behet baba per here te pare!

7 muaj më parë

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij Selvie jane bere prinder per here te pare. Pak dire me pare ka ardhur ne jete djali i tyre me emrin Roel.

Lajmin e ka bere te ditur partnerja e Shpatit nepermjet nje postimi ne Instagram.

”19.01.2022 ROELI na gezoj me ardhjen e tij ne jete. Faleminderit Allahu i Madheruar🙌🏻 Shume dashuri,shume lote,shume gjera na ndodhen per gjate ketyre 9 muajve😭😍 Uroj me gjithe shpirt qe cdo prind ta perjetoj ndjesine e te pasurit nje femije”- shkruan ajo perbri videos.

https://www.instagram.com/selvije.jao/tv/CZHj219LUZk/?utm_medium=copy_link

Të ngjashme