Ilir Shaqiri shpallet fituesi i Big Brother VIP

3 muaj më parë

Pas plot 5 muajsh, naten e sotshme ka qene finalja e madhe e Big Brother VIP.

Mes shume emocionesh dhe ethesh dy finalistet kane qene Donaldi dhe Iliri. Gje e pritshme deri diku duke qene se qe ne fillim loja e tyre ka qene e forte dhe mjaft e pelqyer nga publiku.

E pikerisht sot, publiku ka vendosur qe cmimin e madh prej 100.000 eurosh ta fitoj Ilir Shaqiri.

Ka fansa qe gezohen e te tjere qe merziten, por ne fund kjo eshte loja.

Urime!

Të ngjashme