Kryefjala Logo

Shota vendoset në një sfidë të vështirë! Ja si reagon ajo

11 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme në BB VIP Kosova, është rezervuar një surprizë për Shota Baraliun. Këngëtarja ka qenë pak e mërzitur sidomos nga letra që ka marrë nga fëmijët e vëllait.

Shota ka treguar se është shumë e lidhur me fëmijët e vëllait. Vëllai i madh i ka sjellë surprizë fëmijët e vëllait por me kushtin se nëse i takon do të kenë vetëm 50%. Ndërkohë gjithë banorët kanë bërtitur një zëri shko.

Duke mos llogaritur buxhetin dhe Shota ka patur një moment vërtetë emocionues.

Të ngjashme