Kryefjala Logo

Shoqet e Kiarës ngacmojnë Luizin: E njohim atë murin!

10 Maj, 2023 | 9:52 am

Luizi Ejlli publikoi dje një video ku falenderoi fansat për mbështetjen e madhe që i kanë dhënë gjatë rrugëtimit në Big Brother VIP dhe premtoi se do tua shpërblejë.

Por pas tij shihen disa piktura të cilat na tregojnë qartazi që janë të shtëpisë të Kiarës. Prandaj dhe mikeshat e moderatores nuk kanë ngurruar ta ngacmojnë partnerin e shoqes së tyre.

“E njoh këtë murin” , shkruajnë vajzat në video duke na konfirmuar se çifti po bashkëjetojnë.

IMG 1593

IMG 1601

IMG 1591 IMG 1590

Të ngjashme