Kryefjala Logo

Shokuese!Dalin bisedat midis Jurgenës dhe Kiarës dhe kjo e fundit nxjerr zbuluar edhe produksionin!

5 Prill, 2023 | 12:31 pm

Vazhdojmë të surprizohemi nga kampi “Luiz-Kiara” ku të përfshirë janë brenda dhe jashtë.
Çfarë ndodhi tani?
E mbani mend Jurgenën e famshme të Instagramit të Luizit?
Sigurisht që po!

Epo u rikthye në skenë dhe kësaj here fton në tango Kiara Titon të cilën e ka nxjerrë zbuluar në mes të internetit duke zbuluar bisedën që ka bërë me të.
Ka qënë Kiara ajo që i shkruan e para dhe biseda është kjo:

K:Gena si je çfarë bën?
G:Çkemi Kiara,mirë po ti?
K:Mirë edhe unë.Do doja të pija një kafe me ty.
G:Po sigurisht,ku dhe kur do takohemi?
K:Takohemi nesër në x vend ora 3?
G:Do hysh prap të shtunën?
K:Po Gena
G:Ke folur me Lorin ose Arbanën?Apo akoma jo
K:Po kam folur dhe të shtunën do firmos një kontratë zemër për pagesën që do më bëjnë.
G:Më bën çudi që duan të nxjerrin Oltën,e ka diçka këtu.Mos po kurdisin ndonjë gjë për ti prishur Luizit lojën aty brenda
K:Se di nuk mundem të jap më shumë informacione.Dhe Efi do marrë pjesë sërisht në BB,do futet të shtunën se kam folur.
G:Epo mirë shpresoj të bëhet më e mira dhe qëndroj pranë Luizit mos le produksionin për ta mposhtur.

Pra Kiara e dinte që do futej sërisht dhe e dinte dhe për Efin?
Domethënë është e vërtetê që ato kanë folur dhe madje Efi i ka rrëfyer se do futej dhe i ka thënë nëse kishte ndonjë porosi me Kiarën që i ka thënë jo jo asgjë dhe nuk i ka treguar se dhe ajo do futej.

Pra edhe produksioni e kishte ndarë mendjen për të larguar Oltën dhe të fuste Efin,Kiarën Bledin dhe Ronaldon?
Ncncncnc..
Ndiqni videon me bisedat:

Të ngjashme