Kryefjala Logo

Shoku i Rozës tregon gjendjen e Rita Latit:”Është prekur shumë”

1 muaj më parë

Shoku i ngushtë i Roza Latit, stilisti Niko Komani i ftuar në “Big brother Fan Club”, ka treguar se ka patur komunikim me Rita Latin dhe artistja është prekur nga debatet e fundit.

Niko tha se Rita, mesa duket nga gjendja e rënduar emocionale, nuk po e ndjek Big Brother, por ai e ka informuar se gjithçka po shkon mirë.

“Po flas me Ritën. Normal që është prekur. Cila mama nuk do prekej?Ajo nuk po e sheh momentalisht, por unë e marr dhe i them që gjithçka po shkon mirë”, tregoi Niko.

Të ngjashme