Kryefjala Logo

Shkurte Fejza flet pas performancës në stadium: “Ju dua përjetësisht”…

4 muaj më parë

Ndeshja mes kombëtares shqiptare dhe Çekisë, ku kuqezinjtë fituan me një rezultat 3 me 0, ngriti peshë zemrat e gjithë shqiptarëve.Surprizë ishte edhe performanca e këngëtares Shkurte Fejza, e cila elektrizoi 22 mijë tifozë ndërsa këndoi këngën ‘Mora Fjalë’.

Vetë artistja në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar disa momente para performancës të cilën edhe ajo e përjetoi fuqishëm.

Këngëtarja është ndjerë shumë e emocionuar që këndoi me të gjithë tifozat shqiptarë dhe ky fakt është tejet i rëndësishëm në karrierën e këngëtares.

4C71394E 107A 4589 B42F E622AF214BC1

Të ngjashme