Kryefjala Logo

Shkurt pastër qartë, Greta Koçi hedh një video HIT në Tik Tok

19 Gusht, 2022 | 11:33 am

Greta Koçi është një këngëtare mjaft e njohur dhe e dashur për publikun, por fillimisht ajo ka tërhequr vëmendjen për moshën e saj, të cilën publiku e ktheu në batutë.

E ndonse vitet iknin Greta vazhdonte të ishte 16 vjeç. Nisur nga kjo ajo ka bërë një video plot humor në Tik Tok ku shpreher se është ende 16 vjeç.

Greta mbahet për videot që poston në rrjetet sociale madje së fundmi edhe për videot me mamanë e saj.

Të ngjashme