Shkak per futjen e Rinianit ne Perputhen eshte bere Rudina Dembacaj, ja cfare i lidh ata te dy

1 vit më parë

Në dasmën e Rudines dhe të Markut kishte të ftuar shumë personazhe publike. Mirëpo, vëmendje mori pjesëmarrja e ish-konkurrentit të “Për’puthen”, Rinian Leka. E pyetur nga moderatorja Jonida Aliçkolli ne emisionin Pardon my French ne TAR,Rudina tregoi se ai është i njohuri i Markut.

Po ashzbuloi se shkak i pjesëmarrjes së tij në programin e dashurisë ishte bërë ajo.

“Riniani është i njohuri i Markut. Tek “Për’puthen” unë e çova në fakt.

Ai donte me patjetër të ishte pjesë e “Për’puthen” dhe më pyeti si të bëhej pjesë sepse nuk e dinte. I nisa një foto Olsës. Olsa tha: “Qenka interesant, ma sjell në intervistë.”  Ai u thirr për një audicion dhe e kaloi me sukses duke u zgjedhur për të qenë pjesë e programit. Më tha “Si të hy te Përputhen?”, i thashë “Qesh!”, tak një foto Olsës!”- tregoi ajo me nota humori.

Të ngjashme