Shkak i ndarjes të Donaldit dhe Trixës? Flet Mamaqi!

1 vit më parë

Gjërat mes këngëtares Beatrix dhe aktorit Donald duket se u thyen që në momentin që komediani Ermal Mamaqi u fut në shtëpinë e Big Brother VIP. E nisur nga ajo kohë shpeshherë aktori është akuzuar se ishte shkak i ndarjes së tyre.

Mbrëmjen e djeshme Ermali ka qenë i ftuar në “Natën me Aulonën” dhe sigurisht nuk mund ti shpëtonte kësaj pyetje, të cilën e ka sqaruar duke qeshur.

“Nuk besoj që është kjo arsyeja që ara janë ndarë, dhe nuk e di që janë ndarë. Desha të them po ç’lidhje ka këtu Bora” ka thënë ai. Edhe pse të gjithë vazhdojnë të mendojnë se pikërisht shakaja e tij ishte shkaku kryesor.

Të ngjashme