Shkak i ndarjes me Kristin, ishte Lorenci? Flet shoqja e Kejsit

6 muaj më parë

Në rrjet po aludohet se ndarja e Kristit dhe Kejsit erdhi si shkak i hyrjes të Lorencit.

Megjithatë e vërteta duket se është krejt ndryshe dhe sa i takon aludimit të fundit, nuk ka asgjë të vërtetë. Këtë e ka konfirmuar mikesha e ngushtë e Keisit, Frensi Danga, e cila e ftuar në “Shqipëria Live” sot ka komentuar pikërisht ndarjen e Keisit nga Kristi dhe si e ka parë ajo të gjithë atë cka ndodhur mes tyre.

‘Mendoj se ishte diçka e momentit, ajo është përfshirë nga situatat e aty. Ajo është ndikuar dhe nga hyrja e Sabianit. Keisi nuk ishte vetvetja kur ishte me Kristin. Humbi veten. Ajo nuk fliste fare. U hutua pas Kristit. Nuk bënte asgjë tjetër vetëm rrinte me Kristin. Prisja që të ndaheshin kur të dilnin. Ata nuk janë aspak tipa të përbashkët. Nuk është Kristi tipi i saj.
Lorenci nuk ka të bëjë fare. Hyrja e tij nuk ka ndikuar. Lorenci nuk besoj se ka lidhje fare. Lorenci është thjesht miku i saj. Ata kanë pasur shoqëri të përbashkët dhe kështu janë njohur, por janë vetëm miq.”- ka thënë ajo.

Të ngjashme