Kryefjala Logo

Shkak i bashkimit të Borës dhe Donaldit, flet Semi Jaupaj!

5 Tetor, 2022 | 11:05 pm

Pak ditë më parë Donaldi tregoi në “Më ler të flas”, se kishte bërë disa takime me Semin duke i kërkuar që ta pajtonte me Borën. Mbrëmjen e sotme Semi ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”.

Ajo është pyetur nëse Bora dhe Donaldi i kanë blerë këpucët si mblesatare, por Semi ka thënë: Kam thënë që nuk do flas më për këtë gjë, të flasin vetë ata tani unë s’flas më.

E mesa duket vetë Semi nuk ka dashur të jap më tej detaje ndonse tani më historia u përket atyre të dyve.

Të ngjashme