Kryefjala Logo

“Shita telefonin dhe punoja kamarier”, DJ PM bën deklaratën e fortë!

30 Maj, 2022 | 8:12 pm

Dj Pm gjithmonë ka dalluar për tipin e tij të thjeshtë. Madje së fundmi ai ka treguar në një intervistë se ka pasur shumë vështirësi në fillimet e tij.

Dj PM i është dashur të punojë kamarier madje për të blerë paisjet e dj ai ka shitur edhe telefonin asokohe. Ndonse sot është në qendër të vëmendjes duket se e ka nisur nga zero.

Dj Pm është përfolur për marrëdhënien me Sara Berishën e cila vazhdon ende të jetë e paqartë. Gjithësesi le të presim se ç’ndodh!

Të ngjashme