Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Shikoni ndryshimin që pëson konkurentja e Për’puthen nga duart e parukierit të personazheve të famshëm në Shqipëri

Ish-konkurentja e Për’puthen 1, Ina Kollcaku ka publikuar një foto ku look-u i saj ka ndryshuar shume pas trajtimit që bëri tek parukieri dhe grimeri i njohur i vipave të Tiranës, Olti Shulla. Ai e ka bërë inën një “kuqalashe”, ndryshe nga bionde sic jemi mësuar ta shikojmë

“Sms te pafundme kam marr ne inbox nga te gjithe ju qe prisnit me padurim ndryshimin e pamjes se Ines! Ina Kollçaku me vleresoi me noten maksimale sot per ndryshimet e look-ut te saj dhe te te gjitha vajzave dhe zonjave”, ka shkruar Olti.

Ina Kollcaku pas Përputhen 1, e ruajti famën dhe lidhjen  me ekranin teksa është bërë pjesë prej kohësh në emisionin “talk shoë” në Top Channel të quajtur “Rrethi Katror” sëbashku me gazetar e analistë të tjerë.

Look-u i ri i Ina Kollçakut

Latest Posts

Don't Miss