Kryefjala Logo

Shikoni komentin që ish e fejuara e balerinit i ka lënë Elhaidës (nëntë javë më parë)…

27 Dhjetor, 2022 | 11:08 am

Historia e dashurisë mes këngëtares, Elhaida Dani dhe balerinit, Ledian Agalliaj është një nga ngjarjet që po përflitet më së shumti në mediat rozë. Ata e bënë publike lidhjen të premten duke i dhuruar njëri-tjetrit një puthje në skenë.
Por përpara se të konfirmonte lidhjen me Elhaidën, balerini ishte në një raport të gjatë dashurie që mesa duket ka pak kohë që ka përfunduar.

9 javë më parë ish partnerja e balerinit ka lënë një koment në Instagramin e Elhaidës ku shkruante: “Artista” duke i duartoritur.

Kaq ka mjaftuat që ndjekësit ta sulmojnë Elhaidën duke pretenduar se këngëtarja hyrë mes çiftit.

4984B283 8D72 42C2 8595 AE1E3A2768AE

Të ngjashme