Sherri mes Ronela Hajatit dhe Samanta Karavelles, Ardit Çuni: Une nuk jam Eni Çobani!

9 muaj më parë

Shume vite me pare ka ndodhur nje sherr mes Ronela Hajatit dhe Samanta Karavelles per arsye te cilat nuk jane bere te ditura asnjehere.

Se fundmi Ronela Hajati dhe Ardit Çuni kane qene te ftuar ne “Dite pas dite” ne Rtsh ku gjate bisedes Anaidi ka pyetur Ardit Cunin:

“ Ti je dhe shok i Roneles dhe i Samantes, pse nuk i pajton te besh ndermjetesim”.

”Po une nuk jam Eni Çobani”- ja ka kthyer ai duke shkaktuar te qeshura ne studio. Me tej Anaidi ka pyetur serish Ronelen per te zbuluar arsyet e sherrit mes tyre, por me sportivitet Ronela i ka thene:

”Pyet ate me mire”.

E pra, serish nje enigme e pazgjidhur!

 

Të ngjashme