Sherr mes reperve, flet Don Xhon: Rrensa, ja u q**** r*bt!

2 vite më parë

Mbremjen e djeshme ne media qarkulloi me shpejtesi lajmi se kishte ndodhur nje sherr mes Don Xhon dhe Finem. Madje u deklarua se Don Xhon ishte rrahur.

Menjehere pas kesaj reperi ka bere nje video ne Insta story ku shkruan: Sqarim dhe me pas thote:

”Njerez fallco, e qitet lajmin por ja u ftoha brenda sekondave.(peshtyn) rrensa, ja u q*fsha r*bt! Respekte”

Kjo video eshte shoqeruar me te tjera video me miqte e tij qe qeshin me kete lajm dhe peshtyjne.

Don Xhon eshte reperi i ri me i talentuar ne keto momente dhe sigurisht qe te tilla lajme te rreme i dalin nga konkurrentet e tij ose fansat e tyre qe duan te baltosin mbi figuren e tij.

Por ajo c’ka te gjithe e dime eshte fakti se Don Xhon eshte on top ne keto momente qe flasim!

Të ngjashme