Rikthehet tradita e largimit! Sherr mes Princit dhe Sares, konkurrenti le studion

1 vit më parë

Diten e sotme eshte irrituar situata mes Sares dhe Princit. Teksa kane qene duke diskutuar ai e ka quajtur materialiste.

Kaq ka mjaftuar qe situata te acarohet dhe Sara eshte shprehur se eshte me mire te jesh materialiste se zhigolo qe paguan helikopterin.

Fjale te cilat Princi nuk i ka toleruar dot i k bertitur Sares qe te pushoje dhe eshte ngritur nga studio duke ikur. Nuk dihet nese ai do te kthehet serish apo eksperienca e tij u mbyll kaq shpejt.

 

Të ngjashme