Juli e krahason me “vajin ekstra te virgjer te Borshit”, terbohet Sindi shkon te godase Mevlanin dhe le studion

2 vite më parë

Diten e sotme Sindi ka shprehur pelqimet per Atdheun, Muratin dhe Elvisin teksa po transmetohej takimi i saj me Muratin ne Perputhen.
Pas kesaj konkurrenti i ri Juli i cili shprehu se pelqen udhetimet dhe te jetoje ne shpella, e krahasoi Sindin me “vajin e Borshit”.

Kjo batute revoltoi Sindin e cila e quajti injorant dhe Mevlani u be pjese e debatit ku ju drejtua Julit dhe i tha: “quaje tulipan si do e marre”, ne kete moment Sindi u ngrit te godiste Mevlanin dhe vendosi te linte studion. Gje qe tashme eshte kthyer ne mode ne Perputhen. Vetem Sindi kishte ngelur pa dale nga studio.

Megjithese Juli shpjegoi se ishte kompliment dhe e tha per gje te mire, Sindit i dogji dhe mendoj se po perhapet si vaji. Epo kujt i djeg le ta mbaje i thone kesaj.

Të ngjashme