Zbulohet sherr nga jashte mes Donaldit dhe Einxhel: Me hoqet nga puna se nuk kishit leke te me paguanit!

6 muaj më parë

Pasi Einxhel tha se binjaket jane bere te famshem nga te dashurat e tyre ka plasur nje sherr ne shtepi ku Einxhel nuk ka ngurruar te tregoje historine e sherrit te tyre nga jashte:

“Me hoqet nga puna se skishit lek me me pagu dhe kam bere aksident me makine. Kam cdo gje deshmitar dhe Donaldi me vellain e vet as me pyeten si je. Me cuan pas 5 ditesh nje mesazh qe me hoqen nga puna per mungese korrektesie dhe bashkepunimi. Km deshmitar edhe Mariana Kondi.

Premtimet juaja te sponsorat qe me keni cuar mua ti marr e ju kam thene Donald une po te ishte keshtu beja emision vet.”

Ne anen tjeter Donaldi eshte shprehur se Einxhel kishte mungese korrektesie!

Të ngjashme