Sherr me Monika Lubonjën, Arjola zbulon si qëndron e vërteta!

9 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme, Arjola Demiri ka qenë e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”. Ndonse në portale diskutohet se ka patur një sherr të mundshëm me Monika Lubonjën, aktorja ka treguar se ruajnë një marrëdhënie të mirë me njëra tjetrën.

Janë takuar në festa por ende nuk janë ulur që të bisedojnë. E pyetur nëse do e merrte në atë moment në telefon, ajo ka thënë;
“Nuk I kam numrin, flasim në Instagram”.

Ndonse marrëdhënia nuk është aq e ngushtë sa në Big Brother VIP, Arjola sërish ka treguar se ruajnë një raport të mirë.

Të ngjashme